Tüm Türkiye’yi içine alan Bayi ağımız, satış stratejilerimize göre bazı bölgelerde mono distribütör, bazı bölgelerde genel distribütörlerimiz ile Türkiye’nin her köşesine ulaşmaktadır. Ürünlerimizin sağlıklı bir şekilde ülkenin her noktasına ulaşabilmesi için yaygın ve profesyonel bir lojistik ağıyla dağıtım yapmaktayız. Genel satış ağımızda yer alan 81 adet bayimiz Türkiye’nin her bölgesine hizmet verebilecek kapasitededir. Bayi satış kanalımızın yanında kurumsal, organize perakende (Retail) ve HoReCa (Hotel-Restoran-Cafe) satış kanalarımız ile Türkiye’nin ilk 500 firması içinde yer alan müşterilerimiz başta olmak üzere bütün müşterilerimize rahatlıkla ulaşıp kusursuz bir hizmet vermekteyiz.

 

Satış ağımızı daha kontrollü yönetebilmek için kurduğumuz Türkiye’nin büyük illerinde yer alan Bölge Müdürlüklerimiz ile bayi ağımızı oluşturan 81 adet bayimizi daha rahat organize edebiliyoruz. Bayi sistemimizde yer almayan illeri çevre illerde faaliyet gösteren bayilerimizin satış kanalına dâhil ederek Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar ulaşıyoruz. Türkiye’nin büyük şehirlerinde yer alan ve ekibimizin önemli bir parçası olan Mono distribütörlerimiz ile ürünlerimizi mahallelere kadar doğrudan ulaştırabiliyoruz.

 

Büyüyerek devam eden organizasyonumuzun hedefi, pazarın lideri olarak Türkiye’nin 81 ilinde pazar payımızı çoğaltırken diğer taraftan ihracatımızı da artırmaktır. Bu hedef doğrultusunda hedef pazarlarımız olan Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da distribütör görüşmelerimiz devam ediyor. Büyümek istiyoruz çünkü biz %100 Türk markası olan markamızı, ürünlerimizi ve kalitemizi dünya ile paylaşmak istiyoruz.

 

Bölge Müdürlüklerimizin iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız

Avrupa' da yerleşik Türk girişimciler tarafından başlatılmış ve 1990' lı yıllardan itibaren özellikle Almanya' da büyük bir hacme ulaşmıştır. Türkiye' de ise hazır döner üretimi Özde Bereket ile birlikte başlamış ve günümüzde bir sektör olarak kendini kabul ettirmiştir.

Özde Bereket, 1998 yılında İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde 1350 m2 kapalı alanda kurulmuş ve 1999 Haziran ayında deneme üretimlerine başlamıştır. Üretim tesisi, geleneksel döner üretimi ilkeleri ile endüstriyel üretimin merkezi Almanya' dan ithal edilen makina parkının birleşimi ile oluşturulmuştur.

 

Saygılarımızla...

Bereket Döner Fabrika (Özde Bereket)

 

Bereket Döner, 1998 yılında İkitelli OSB’de 1350 m² kapalı alana sahip Türkiye’nin ilk hazır döner üretim tesisini kurarak geleneksel döner üretimi ilkelerini endüstriyel ortama taşıdı. Bereket Döner, sektördeki tecrübesini ve bilgi birikimini yüksek kalite standartlarıyla birleştirerek başladığı hazır döner üretimini Hadımköy’deki 5000 m²’si üretim alanı olarak kullanılan toplamda 5500 m² kapalı alana sahip Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 2.büyük modern tesisinde sürdürüyor. 2010 yılından itibaren hazır tavuk ve et dönerin yanında köfte çeşitleri de üretmeye başlayan Fabrikamız, yüksek kalite standartlarıyla ürettiği ürünleri, Türkiye’nin dört bir yanına ve yurtdışına dağıtıyor.

 

Fabrikamızın günlük üretim kapasitesi 50 tondur. Türkiye’nin en büyük döner üretim tesisi olarak, mevcut tecrübe ve bilgi birikimimize kendini yenileyen ve geliştiren iş gücümüzü de katarak büyük hedeflere doğru yelken açtık. Döner üretimi emek yoğun bir iş olduğundan çalışanlarımıza gösterdiğimiz özen, işimize verdiğimiz önemden ileri gelmektedir. Bu sebeple önümüzdeki hedefleri büyük tuttuk. Fabrikamızda 2 veteriner, 3 gıda mühendisi ve 2 gıda teknikerinden oluşan denetim ekibimiz dâhil, 200 kişilik bir ekiple lezzet için çalışıyoruz. Aylık 300 ton et döner, 300 ton tavuk döner, 100 ton pişmiş döner ve 100 ton köfte üretimi yapma hedefine doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

2022 Bereket Döner